Bilgilendirme Ekranları Çözümleri

Zamanınızı akıllıca yönetebilmeniz için gereken
her şey bu ekranlarda...

Kiosk İnnova’nın, toplantı salonları için digital signage ürünleriyle tasarladığı bilgilendirme ekranları, özellikle birden fazla toplantı odası bulunan kurumlarda, toplantı bilgilerini aktarmak için tasarlanmıştır. Toplantı başlama saati, süresi ve katılımcıları bu ekranlardan yansıtılarak hızlı ve hatasız bilgilendirme amaçlanır. Toplantıların tam zamanında başlayabilmesine ve belirlenen süre içerisinde tamamlanabilmesine yardımcı olan bu ekranlar (digital signage), kurumunuzdaki ortak toplantı salonlarının sağlıklı bir şekilde yönetilebilmesini kolaylaştırır.

Çözümün kullanım alanları

  • Toplantı salonları
  • Derslikler (Üniversite, dersane ve kurum içi eğitim merkezleri)
  • Konferans salonları ve fuar alanları

Rezervasyon süreçlerini düzenleyin

Tüm toplantı odası rezervasyon ve bilgilendirme süreçlerini düşük bir bütçe ile düzenli hale getirmenizi sağlayan, digital signage üzerine kurulu bu çözümle, dinamik bilgi akışını sağlamanız ve günlük, haftalık, hatta aylık toplantı takviminizi oluşturmanız mümkün olur. Çözüm aynı zamanda katılımcıların toplantı düzenini benimsemelerine yardımcı olmak açısından da etkilidir.

Çakışmaları ortadan kaldırın

Outlook ile entegre olabilen digital signage çözümü sayesinde, olası toplantı çakışmalarının önüne geçilir. Her grup, belirli toplantı salonlarını belirli süreler içinde etkin kullanmaya başlar. Toplantıları organize etmek ve organizasyon hatalarını gidermek için harcanan zaman azalır, verimli bir zaman yönetimi mümkün olur.

Katılımcıları doğru yönlendirin

Digital signage ile ortaya çıkarılan bu çözüm, katılımcıların, katılmaları gereken etkinlik yerini kolaylıkla bulmalarına yardımcı olur. Özellikle büyük tesisler veya genel müdürlük binaları içerisinde toplantı salonlarına ulaşmak için harcanan zamandan bu yönlendirme desteği ile tasarruf edilebilir.

Kurumsal imajınıza uygun ekranlara sahip olun

’Sıva altı’ ve ‘sıva üstü’ olarak tabir edilen modeller ile kurumunuza uygun modeli belirleyerek, firmanızın prestijini artırıbilirsiniz. Uygun giydirme seçenekleri ve Kiosk İnnova ekibinin bu alandaki uzmanlığı sayesinde bilgilendirme ekranlarında (digital signage) kurumsal görünümü tamamlayabilirsiniz.

DS Suit ile etkin içerik yönetimi

DS Suit, Kiosk İnnova tarafından bilgilendirme ekranlarındaki içeriklerin yönetilmesini amacıyla sağlanan yönetim yazılımıdır. Odaların hızlı ve kolay yönetimine olanak sağlayan DS Suit, toplantı salonlarının aktif olmadığı durumlarda kurumunuza özel sayfa tasarımları ile farklı içerikler görüntüleyebilmenize de olanak verir. Arzu edildiği takdirde saat ve hava durumu raporları da sunabilen bu ekranlar çok amaçlı gösterimlere uygundur.

Kurumunuza özel tasarımı ve içerik yönetimiyle toplantı salonlarınızı etkin bir şekilde yönetebilmenizi sağlayan bu çözümle daha yakından tanışmanız için sizi Kiosk İnnova’ya davet ediyoruz.

Videoyu izleyin :