Bilet Kiosku Özellikleri

Müşterilerinize daha hızlı işlemler sağlayarak daha iyi bir hizmet sunabilirsiniz.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

KİOSK YAPILANDIRMA ARACI

Size en uygun self servis ödeme kiosku hangisi?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel kiosku hazırlayalım.

Şimdi Başlayın!BİLET KİOSKLARININ ANA ÖZELLİKLERİ

  • Bilet kioskları bilet satın alımı için kredi kartı (kredi kartı okuyucusu ile), banka kartı, nakit para (banknot ve madeni para) gibi birçok seçenek sunar ve böylece müşteriye hızlı ve kaliteli hizmet sağlar.
  • Kalabalığın yoğun olduğu zamanlarda self servis bilet kiosklarının kullanımı ilerleyişi hızlandırır ve kuyrukları azaltır.
  • Bina içi ya da açık alan modellerinin 7 gün 24 saat çalışabilmesi, müşterilere istedikleri zaman işlem yapabilme imkanı sunar.
  • Taşra olarak nitelendirilebilecek bölgelere kurulan bilet kioskları daha fazla dağıtım noktası sağlar ve kazancı artırır.
  • Özel kampanyalar için kioskların içerikleri güncellenebilir ve gelecek etkinlikler için toplumsal farkındalık ve kazanç sağlanabilir.
  • Self servis kiosklar üzerinden yazdırılan biletler işlem başına düşen maliyeti önemli ölçüde azaltır.
  • Self servis bilet kiosklarının sağladığı kolaylık, geleneksel bilet gişeleriyle karşılaştırıldığında size rekabetçi bir avantaj kazandırır.
  • Bilet alımının yanında sunulan ayrıcalıklı fırsatlar ve promosyonlar işlem başına yapılan satışları artırır.

Kısıtlı alanları değerlendirin

Dokunmatik ekran, kredi kartı okuyucu, uçuş kartı/bilet yazıcısı ve tüm diğer bileşenleri kompakt bir kioskta buluşturan Kiosk İnnova, dar alanlarınız için ideal bir çözümdür.

Tasarımınızı özelleştirin

Tüm Kiosk İnnova modelleri, farklı ihtiyaçlara daha iyi cevap verebilmek için bilet gişeleri, duvarlar, platformlar, ada tezgahları ve masa üstleri gibi birçok farklı ortama uyum sağlayabilecek şekilde özelleştirilebilir.

Pazarlama kapasitenizi artırın

Kiosk İnnova'nın çift ekran modelleri (Duet serisi) reklamcılık ve hedefe yönelik pazarlama fırsatları sağlar. Ana ve ikincil ekran seçeneklerini kullanarak ihtiyaçlarınızla birebir uyuşan ve hedef kitlenize hitap eden bir çözüm oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız çözümün yapıtaşlarını belirlemek tamamı ile sizin elinizde...

Bilet kiosku bileşenleri: ana dokunmatik ekran, ikincil ekran, ahize, klavye, bilet yazıcısı, kart yazıcısı, kredi kartı okuyucusu, nakit ve madeni para alıcısı, madeni para bankomatı.


BİLET KİOSKU GALERİSİ

BAŞARI ÖYKÜSÜ: DUBAİ BURJ KHALİFA BİLET KİOSKU

Burj Khalifa misafirlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet alacakları bilet kiosklarını geliştiren Kiosk İnnova, hem kredi kartıyla anında bilet alınabilmesini sağladı, hem de internet üzerinden daha önceden satın alınmış olan biletlerin saniyeler içerisinde basılmasını mümkün hale getirdi.

Devamı

Bilet Kiosku Modellerimiz

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler