Bilet Kiosku Örnekleri

Çeşitli ihtiyaçlar için bilet kioskları...
Farklı sektörlerden başarılı bilet kiosku projelerini bir araya topladık.

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

KİOSK YAPILANDIRMA ARACI

Size en uygun self servis ödeme kiosku hangisi?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel kiosku hazırlayalım.

Şimdi Başlayın!

Bilet Kiosku Örnekleri

Dubai Burj Khalifa Bilet Kiosku

Dubai Burj Khalifa Bilet Kiosku

Dubai'de bulunan ve dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa her yıl yüzbinlerce turisti ağırlıyor. Seyir terasına çıkmak isteyen binlerce turist biletlerini çok daha kısa sürede, kendi başlarına kolayca temin edebiliyorlar.

Devamı

TURSAB Müze Bilet Satış Kiosku

TURSAB Müze Bilet Satış Kiosku

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) 52 müze ve tarihi kalıntıların girişinde uzun kuyruklar olmasından şikayetçiydi. Kiosk İnnova tarafından üretilen bilet ve ödeme kioskları ile bu uzun kuyruklar azaltıldı.

Devamı

Trenmatik Bilet Kiosku

Trenmatik Bilet Kiosku

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları için üretilen Trenmatik isimli self servis bilet kiosku ile yolcular bilet satın alabildiği gibi internetten satın alınan biletlerin de yazdırılabilmesine imkan sağlıyor. Bu sayede gişelerdeki kuyruk sayılarında ciddi oranda bir azalma söz konusu oldu.

Atlasjet Check-in Kiosku

Atlasjet Check-in Kiosku

Türkiye'nin önde gelen havayolu şirketlerinden biri olan Atlasjet, yolcularının uçuş öncesinde sıraya girmeden Kiosk İnnova'nın self servis check-in kioskları ile hızlı ve kolayca check-in yapmalarına imkan tanıyor.

Reel Sinemaları Bilet Kiosku

Reel Sinemaları Bilet Kiosku

Kiosk İnnova, Birleşik Arap Emirliklerinin en büyük sinema kompleksi olan Reel Sinemaları için çift ekranlı bilet kioskları üretti. Sinemaseverler, film seanslarına göz atabildikleri gibi bilet satın alma aşamasında oturacakları koltukları da kendileri seçebiliyorlar.

Devamı

İDO Bilet Satış Kiosku

İDO Bilet Satış Kiosku

Türkiye'nin lider deniz taşımacılık şirketi İDO, hem kapalı hem de açık alan kullanımı için Kiosk İnnova üretimi bilet ve ödeme kiosklarını tercih etti. İDOMatik'leri kullanan yolcular bu kioskları kullanarak çok kısa sürede ve gişe kuyruğu beklemeden biletlerini satın alabiliyorlar.

Devamı

MyBilet Bilet Kiosku

MyBilet Bilet Kiosku

Türkiye'nin ilk e-bilet şirketi MyBilet, müşterilerinin bilet alması için alternatif bir kanal arayışındaydı. Kiosk İnnova'nın self servis bilet kioskları ile müşteriler anında ödeme yaparak biletleri satın alıp hemen yazdırma imkanına sahip oldular.

Devamı

SunExpress Check-in Kiosku

SunExpress Check-in Kiosku

SunExpress yolcuları, self servis mantığında çalışan kiosklar sayesinde, check-in işlemini sıra beklemeden yaparak biniş kartlarını kolayca bastırabiliyorlar.

Devamı

Vialand Bilet Kiosku

Vialand Bilet Kiosku

İstanbul'da yer alan ve Avrupa'nın en büyük tema parkı olan Vialand için bilet kioskları Kiosk İnnova tarafından üretildi. Bugün Vialand ziyaretçileri biletlerini bu kiosklardan satın aldıktan sonra eğlenceye başlayabiliyorlar.

Devamı

Cinemacity Bilet Kiosku

Cinemacity Bilet Kiosku

Beyrut'taki Lübnan Empire Sinemaları bilet satış kiosku olarak Kiosk İnnova'yı tercih etti. Bilet satış kioskları ile müşteriler oturacakları yeri kendileri seçip banka ya da kredi kartlarını kullanarak ödeme yapıp biletlerini hemen alabiliyorlar.

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler