Bilet Kiosku Çözümleri

Bilet satın alma, bilet yazdırma ve check-in işlemleri için self servis bilet kiosku çözümleri

UZMANIMIZA DANIŞIN

Şirketinizde, self servis kiosklarımızdan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

KİOSK YAPILANDIRMA ARACI

Size en uygun self servis ödeme kiosku hangisi?

Formu doldurun, ihtiyaç duyduğunuz tüm donanım ve yazılım özelliklerine sahip, size özel kiosku hazırlayalım.

Şimdi Başlayın!

Bilet Kioskları

Self servis bilet satın alma ve yazdırma işlemleri için bilet kiosku çözümleri

Daha önceleri sadece gişelerden alınabilen biletlerin artık kiosklar aracılığıyla daha kolay satın alınabilmesiyle, halk arasında self servis ödeme sistemleri daha yaygın kullanılmaya başlandı. Eğlence parklarında, havalimanlarında, konser alanlarında, stadyumlarda bulunan ya da piyango biletleri için kullanılan self servis kiosklar daha çok kolaylık, daha fazla kazanç ve zamandan tasarruf imkanları sağlıyor.

Yukarıda bahsedilen, genellikle eğlence ve turizm sektörlerinde yaygın olarak kullanılan bilet kiosku çözümleri, bir yandan insan kaynaklarının daha etkili kullanılmasını sağlarken öte yandan da müşterilere daha fazla kolaylık sağlıyor. Yolcu, uçağı kalkmadan hemen önce check-in yapabiliyor ya da başlamasına birkaç dakika kalmış bir filme biletini hemen alabiliyor. En önemlisi de bunları yaparken uzun kuyruklarda beklemiyor. Birçok şirket ise bu yöntemle birlikte yapacakları karın önemli ölçüde artacağını ve işletim masraflarının azalacağını düşünüyor.

Kiosk İnnova'nın biletleme çözümleri; Rezervasyondan satın almaya, bilet yazdırmadan iptal/değişiklik işlemlerine kadar tüm süreçleri kapsıyor.

Bilet kiosklarının kullanım alanları:

İnsan kaynaklarının daha verimli kullanımı

Eğer bir sinema, tiyatro ya da otobüs şirketine sahipseniz, yüzlerce bilet satışı ile uğraşılan herhangi bir işte zaman ve insan kaynaklarının çok büyük önem arz ettiğinin mutlaka farkındasınızdır. Çalışanlarınızın mesailerini bilet satışıyla geçirmesi kuşkusuz, kazançlı bir operasyon değildir. Kiosk İnnova'nın bilet kioskları sayesinde bilet satış işlemleri için daha az çalışana ihtiyaç duyarsınız ve değerli iş gücü kaynağınızı daha verimli kullanma şansını yakalarsınız.

Bilet satışlarında artış

Her gün tek tek bilet satarken kaybettiğiniz zaman şirketinizin yeni satış rekorları kırmasının önündeki en büyük engeldir. Artık Kiosk İnnova'nın biletleme kioskları sayesinde uzun kuyrukların ve insan hatasından kaynaklanan gecikmelerin önüne geçebilir ve dolayısıyla hem satışlarınızı artırabilir, hem de işletim masraflarını azaltabilirsiniz.

Bilet Kioskları ile daha mutlu müşteriler

Bilet kiosklarını kullandığınızda bekleyen işlemlerinizin sayısını %30 kadar azaltabileceğinizi biliyor muydunuz? Kiosk İnnova'nın bilet kioskları müşterilerinizin uzun kuyruklarda beklemelerini önler, daha rahat bilet satın almalarına olanak tanır ve verdiğiniz hizmetten daha memnun kalmalarını sağlar.

Bilet Kiosku Avantajları:

  • İşlem başına masraf düşer
  • İşinize değer katar
  • Birçok farklı dil ve para birimi seçeneği sayesinde kazancınız artar
  • Daha fazla dağıtım noktasına olanak sağlar
  • 7/24 tüm ödeme kanalları kullanılabilir
  • Bekleme sürelerini azaltır


BİLET KİOSKU GALERİSİ

BAŞARI ÖYKÜSÜ: DUBAİ BURJ KHALİFA BİLET KİOSKU

Burj Khalifa misafirlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet alacakları bilet kiosklarını geliştiren Kiosk İnnova, hem kredi kartıyla anında bilet alınabilmesini sağladı, hem de internet üzerinden daha önceden satın alınmış olan biletlerin saniyeler içerisinde basılmasını mümkün hale getirdi.

Devamı

Bilet Kiosku Modellerimiz

BİR SONRAKİ ADIM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Kiosk İnnova'yı tercih edenler