Skywave çözüm ailesi

Geleceğin Bağlantılı Dünyasını Hazırlayan Çözümler

SkywaveIoT

IoT çözümleri mimarisinin temelini oluşturan çözümler.

SkywaveCity

Akıllı Şehirlere giden yolda trafik ışıklarına yakalanmayın.

SkywaveStore

Mağazalarınız artık yalnızca raflardan ve duvarlardan ibaret değil.

SkywaveSense

Yaşamın ve işinizin her noktasına temas eden telemetri çözümleri.

SkywaveFactory

Siber fiziksel sistemlerle fabrikalara çağın ötesinde verimlilik katıyor.

SkywaveIoT ekosistemi üyeleri arasına katılın

SkywaveIoT Partner Programı

Bulut bilişim platformunda uygulama geliştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kendi uygulamalarınızı geliştirebilir ya da İnnova'nın yazılım geliştirme yetkinliklerinden faydalanarak, Türkiye'de ilk kez sunulan avantajlarla müşterileriniz için çözümlerinizi oluşturabilirsiniz.

İnnova, SkywaveIoT Partner Programı üyeleri için benzersiz bir ekosistemin kapılarını aralıyor. Bu ekosisteme dahil olarak farklı işbirlikleri geliştirebilir, müşterilerinize sunduğunuz çözümleri çok daha kapsamlı hale getirebilirsiniz.

İnnova, SkywaveIoT Partner Programı üyelerinin çözüm geliştirebilmeleri için farklı seçenekler sunuyor. SkywaveIoT platformunun avantajlarını kullanarak kendi çözümlerinizi geliştirebilir; veya İnnova ekiplerinin yazılım geliştirme yetkinlikleri ile birlikte çözümlerinizi oluşturabilirsiniz.

SkywaveIoT Partner Programı üyeleri çok sayıda avantaja sahiptir. İnnova'nın pazarlama, satış, teknik, eğitim ve işbirliği alanlarının her biri için sunduğu avantajlarla, çözümlerinizin geliştirme ve pazara sunulma sürelerini kısaltabilir; çözümlerinize çok sayıda katma değer ekleyebilirsiniz.

Güçlü altyapı

Güçlü ve Güvenilir
Bulut Çözümleri

IoT alanında yatırım yapmayı planlayan müşterilerin yüzde 90'ı uçtan uca çözüm sunacak bir iş ortağı ile çalışmak istiyor. İnnova, Türkiye içerisinde TIER 1 seviyesindeki veri merkezlerinde kurulu Skywave çözümleri ile sizi destekleyerek ve sürecin her aşamasında yanınızda olarak bu talebi yerine getirmenizi kolaylaştırır.

Ölçeklenebilir Mimari

Skywave çözümlerinin ölçeklenebilir mimarisi sayesinde sunduğunuz çözümlerin müşterilerinizin ihtiyacını tam olarak karşılamasını sağlar; aynı zamanda büyüme planlarınıza hazır bir altyapıya sahip olursunuz.

Kesintisiz Hizmet

Veriye erişim kadar verinin kesintisiz bir şekilde işlenebilmesi de son derece kritiktir. Skywave çözümleri, bu kapsamda müşterilerinize kesintisiz hizmet sunmanızı sağlayacak donanım ve yazılım altyapısı sunmaktadır.

Merkezi İzleme ve Yönetim

Skywave çözümleri ile hangi sektörde olduğunuz ya da çözümünüzün hangi ölçekte olduğu fark etmeksizin merkezi bir yapıdan büyük resmi takip edebilir, kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Kurumsal Entegrasyon

Skywave çözümleri, İnnova'nın entegrasyon konusunda kendini kanıtlamış bir ürünüdür. İster IoT temelli yeni bir çözüm sunun, isterseniz de mevcut IoT çözümünüzü güncelleme kararı alın. Hangi yöntemi tercih ederseniz edin mevcut kurumsal hizmetlerinizi, Skywave Çözümleri ile kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Avrupa'nın Ödüllü Platformu

İnnova SkywaveIoT Platformu, kazandığı ödüller ile başarısı taçlandırılmış bir çözümdür. EuroCloud 2016 Ödülleri'nde "Yatay Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti" kategorisinde Türkiye 1. olan SkywaveIoT, bu derecesini EuroCloud Avrupa finalistleri arasına kalarak da göstermiştir.

ÜST