bioiz

Bioİz

Güvenli doğrulama için biyometrik imza çözümü

bioiz

İnnova’nın yerli ve milli biyometrik imza çözümü Bioiz, yoğun imza gerektiren süreçlerle çalışan tüm sektörler için sayısız tasarruf ve güvenlik avantajları getiriyor. Bioiz ile dijital belgeleri imzalamak için yazdırmak, ıslak imzalı belgeleri arşivlemek veya göndermek için taratmaya ihtiyaç duyulmadan işlemler hızla çözülüyor.

Islak imza geçerliliği taşıyan biyometrik imzalar hem sahada hem de satış noktalarında müşterilerin daha az beklemesini, iş süreçlerinizdeyse kırtasiye masraflarından, kağıt israfından, arşivleme derdinden ve zaman kaybından kurtulmanızı sağlıyor.

İnnova Bioiz Teknolojisi,

Islak imzaya en yakın kullanıcı deneyimini sunuyor. İmza taklidi ve habersiz kullanılma tehlikesini ortadan kaldırıyor. Şifre unutma veya sık sık değiştirme soruna çözüm getirirken dokümanları fiziksel olarak arşivleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

En Güvenli Doğrulama

İnnova Bioiz, biyometrik imzaları yalnızca imzalanan dokümanla birlikte geçerli olacak şekilde değiştirilemez biçimde saklıyor. Uluslararası güvenlik standartları RSA ve AES şifreleme teknolojileriyle korunan biyometrik imzalar, sürecin tamamında SSL ağ güvenliğiyle güvenceye alınıyor.

Bioiz özel algoritması sayesinde her dokümanı imzayla birlikte şifrelenip kayıt altına alırken bu işlem sayede atılan benzersiz imza yalnızca kullanıldığı dokümanla birlikte geçerli kılınıyor.

Dijital Bir İmzadan Daha Fazlası

Öğrenebilen bir sistem olan Bioiz, imza sahibi her seferinde birebir aynı imzayı atamasa bile imzadaki farklılıkların da gerçek sahibine ait olduğunu saptıyor. Kolayca kurulabilen ve sistemlere entegre edilebilen biyometrik imza teknolojisiyle çalışanlarınızın dokümanları, müşterilerinizin ise sözleşme ve formları dijital olarak imzalamaları sağlanıyor.

Biyometrik imza sayesinde artık imza gerektiren tüm belgeler akıllı telefon, tablet ve uyumlu kiosklar üzerinden imzalanıyor.

İnnova Bioiz ile;

    • Kağıttan, kırtasiyeden, belge çoğaltma ve gönderme masraflarından tasarruf sağlıyor.
    • Eksik ve kayıp belge arama sorununa çözüm getiriyor.
    • Belgeleri imha etmek için ekstra süreçlere ihtiyaç kalmıyor.
    • Dokümanları fiziksel olarak arşivleme ihtiyacı ortadan kalkıyor.
    • Her yıl binlerce ağacın kesilmesinin önüne geçiliyor.

bioz
Başarı Hikayeleri
Teknik Destek ‍
444 5INV
444 5 468 ‍
info@innova.com.tr