İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

Otomotiv Sektörü Projeleri

İnnova’nın otomotiv sektöründeki müşterileri için geliştirdiği ERP, portal ve teknoloji çözümleri projeleri.
Brisa Servis Yönetimi Projesi

Lastik üretiminin lideri Brisa, BT hizmetlerinde iyileşmeyi HP Service Manager ile sağladı. Service Desk & Incident Management, Problem Management ve Change Management modüllerinin hayata geçirilmesindeki tüm süreçler İnnova danışmanlığında gerçekleştirildi.

Devamını Oku »
Goodyear İç İletişim Portalı: Goodport

Goodyear, küresel pazarda yenilikçi ürün ve teknolojileri hızla piyasaya süren ve Ar-Ge faaliyetleriyle sürekli kendini geliştiren en önemli lastik üreticilerinden biri... 185 ülkede satış ağı bulunan Goodyear, dünya çapında yaklaşık 69 bin çalışana sahip dev bir kuruluş olmasının yanı sıra, Forbes gibi saygın yayınların listelerinde sıklıkla yer almasıyla ve kendi sektöründe pek çok önemli ödüle layık görülmesiyle de adından sıkça söz ettiriyor.

Devamını Oku »
Volkswagen uzay çağını PixelSense ile yakaladı

Markanın yenilikçi yönünü gösteren bir etkinlik olması nedeniyle Volkswagen’in ana sponsorlarından biri olduğu ‘NASA: A Human Adventure’ sergisinde üst düzey teknoloji konuştu. Volkswagen standının tasarımında, gelen ziyaretçiler açısından etkileyici olması, onların yeni nesil teknolojileri görmesi, hatta kullanabilmesi hedeflendi. Bu amaçla, İnnova'nın sunduğu Microsoft® PixelSense™ teknolojisiyle, ziyaretçiler için geleceğe dair bir interaktif deneyim kurgulandı.

Devamını Oku »
Ford Endüstriyel Kiosk Çözümü Ford Endüstriyel Kiosk Çözümü

Ford’un en büyük üretim tesislerinden biri İzmit Gölcük’te yer alıyor. Bu üretim tesisinde Ford; Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesi için hafif ticari araç üretimi gerçekleştiriyor. Üretimin her aşamasında en güncel teknolojileri kullanarak hata payını en aza indirmeye çalışan Ford’un Gölcük fabrikasında, hem üretim sürecini, hem kalite kontrol sistemini, hem de üretilen araçların lojistik süreçlerini kontrol edebilecekleri endüstriyel bir kiosk terminaline ihtiyaç duyuluyordu.

Devamını Oku »
Otokar'ın kurum içi portali: Portokar Otokar'ın kurum içi portali: Portokar

Koç Topluluğu bünyesinde Türkiye otomotiv sektörünün öncü firmalarından biri olarak faaliyet gösteren Otokar, Ar-Ge çalışmalarını kendisi gerçekleştirerek, kendi teknoloji, tasarım ve uygulamalarıyla 1963’ten bu yana müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunuyor.

Devamını Oku »
Tofaş Network Yönetimi Tofaş Network Yönetimi

40 yıldır faaliyet gösteren TOFAŞ Türk A.Ş., Türkiye’nin en köklü otomotiv firmalarından biri. Yıllık 400 bin adet üretim kapasitesine sahip olan TOFAŞ, 4.798 milyon TL’ye ulaşan cirosu ile Türkiye’nin en büyük ekonomik işletmeleri arasında. Tamamen otomatik olan üretim bantlarının kesintisiz olarak çalışabilmesi için BT altyapısının da sorunsuz olarak çalışması ve olası sorunları anında ilgili kişilere rapor edebilmesi gerekiyor. Bu sebeple TOFAŞ, bilgi teknolojileri altyapısının konsolidasyonu ve yönetimi konusunda iNNOVA danışmanlığında HP Yazılım çözümlerini kullanmaya karar verdi.

Devamını Oku »
Brisa Briport Kurum İçi İletişim Portalı Brisa Briport Kurum İçi İletişim Portalı

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise altıncı büyük lastik üretimi yapılan tesisleri olma özelliğine sahip olan Brisa fabrikası, Lassa ve Bridgestone marka lastik üretimi yapıyor. Yaklaşık 400 beyaz yaka ve bin 200 mavi yaka çalışanıyla bin 600 kişiye istihdam sağlayan Brisa’nın İstanbul’da iki müdürlüğü, İzmir, Adana, Ankara ve Trabzon’da ise birer bölgesi bulunuyor.

Devamını Oku »
Kıraca Holding ERP Projesi Kıraca Holding ERP Projesi

Otomotiv sektöründe üretim, dağıtım, satış sonrası hizmetler ve insan kaynakları danışmanlığı alanında faaliyetlerini yürüten şirketlerden oluşan Kıraça Şirketler Topluluğu, kurulduğu 1998 yılından itibaren topluluk şirketlerinin ihtiyaçlarına yönelik bilgi sistemleri altyapısının kurulabilmesi için çeşitli yatırımlarda bulunuyor. Sektörde rekabet avantajı sağlayacak bir takım farklılıkları yaratmak adına özellikle üretici konumunda olan Kıraça Holding firmalarının ihracat bağlantıları olması, üretim anlamında maliyet ve esneklik konusunda bir takım destekleyici alt yapı unsurlarının yerleştirilmesi gereğini ortaya koymuştu.

Devamını Oku »

BU SEKTÖRDEKİ DİĞER REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

Kıraça Tofaş Ford Intercity Otokar Borusan Renault Temsa Bridgestone Brisa Karsan