İnnova'nın self servis cihaz pazarındaki lider markası Kiosk İnnova'nın web sitesine yönlendiriliyorsunuz...

www.kioskinnova.com

EuroCloud Türkiye’den İnnova’ya İki Ödül Birden

İnnova, EuroCloud Award 2016’da bulut temelli hukuk otomasyon çözümü Lega Cloud ve akıllı şehir uygulamalarının yeni platformu SkywaveIoT ile iki ayrı birincilik elde etti.
EuroCloud Türkiye’den İnnova’ya İki Ödül Birden

24.11.2016 - Türkiye'de bulut çözümleri sağlayan şirketlerin başarılarının tanınmasını ve teşvik edilmesini amaçlayan EuroCloud Award 2016’da ödüller, 22 Kasım 2016 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu. Bir Türk Telekom iştiraki İnnova, EuroCloud Türkiye tarafından düzenlenen EuroCloud Award 2016 kapsamında, hukuk otomasyon çözümü Lega Cloud ile Türkiye birincisi oldu. Yine İnnova’nın geliştirdiği Nesnelerin İnterneti (IoT) platformu SkywaveIoT ise kendi kategorisinde Türkiye birinciliğini elde ederek ikinci ödülü de İnnova’ya kazandırmış oldu.

İnnova, EuroCloud Europe tarafından düzenlenen ve Avrupa genelinde ödüllerin dağıtıldığı organizasyonda Lega Cloud ile Avrupa birinciliği elde ederken, SkywaveIoT ile Avrupa çapındaki en başarılı 3 çözüm arasına girmişti.

İnnova’nın EuroCloud Award 2016 Ödülleri

Lega Cloud: “Sektörel Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti Birinciliği”

SkywaveIoT: “Yatay Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti Birinciliği”

“Bulut bilişim ve IoT alanında Türkiye’ye öncülük ediyoruz”

Türk Telekom iştiraki İnnova olarak Türkiye’nin dijital devrimine katkıda bulunurken her sektördeki müşterilerini dijital dünyaya taşıdıklarını dile getiren İnnova Genel Müdürü Aydın Ersöz, bulut bilişim ve Nesnelerin İnterneti (IoT) alanında da Türkiye’ye öncülük ettiklerini dile getirdi. Aydın, ödül töreni kapsamında yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“İnnova olarak bir sistem entegratörü olmanın çok ötesindeyiz. Sahip olduğumuz derin endüstriyel bilgi birikimimiz, geniş yelpazedeki çözüm ve hizmetlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirdiğimiz çözümlerimizle çalışıyoruz. Bu noktada Avrupa Bulut Ödülleri EuroCloud 2016’da SkywaveIoT platformumuz ve Lega Cloud çözümlerimiz ile iki farklı kategoride Türkiye ve Avrupa’da kazandığımız birincilikler ve başarılar bizi son derece gururlandırıyor. Bu ödüller geliştirdiğimiz ürün ve çözümlerin ne kadar doğru bir amaca hizmet ettiğinin de birer göstergesi niteliğinde. İnnova’ya ülke ve dünya çapında bu önemli başarıları kazandıran ekibimize teşekkür ediyorum.”

Lega Cloud hakkında

İnnova’nın, uçtan uca tahsilat ve hukuk yönetimi çözümlerinin bir parçası olarak geliştirilen ve hukuk büroları ile KOBİ seviyesindeki işletmeler için geliştirdiği Lega Cloud, yasal takip süreçlerinin getirdiği tüm operasyonel yükleri hafifletmeyi hedefliyor. Kullanıcı dostu tasarımı ve sistem içerisine entegre iş akış yönetimi sayesinde avukatlar tarafından kolaylıkla kullanılabilen Lega Cloud, dosyalar üzerinde her işlemin kolayca yapılabileceği yenilikçi bir hukuk otomasyonu platformu sunuyor.

Skywave IoT hakkında

İnnova’nın geliştirdiği SkywaveIoT platformu; akıllı şehir, akıllı ev ve akıllı mağazacılık çözümlerini, tüm sektörlerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen esnek ve güvenli yapısıyla başarıyla sunuyor. SkywaveIoT platformu, Endüstri 4.0, perakende, bankacılık ve benzeri gelişen alanlarda ihtiyaç duyulan çözüm niteliklerini, sahip olduğu üstün veri iletişimi, analiz ve yönetimi ile güvenli bulut mimarisi sayesinde en iyi şekilde karşılıyor. SkywaveIoT’nin ihtiyaca göre kolayca ölçeklenebilir, modüler, donanım üreticilerinden bağımsız yapısı da platformun en önemli avantajları arasında yer alıyor.